مــؤسسه فرهنــگی سپـــهر معــرفــت  






     
 
ورود به مدبر  
     
 
افتخارات دبیران  
سرکار خانم چابک سوار    
کسب عنوان معلم برگزیده منطقه 1
کسب رتبه اول در تولید محتوا 
کسب رتبه اول در طراحی سئوال درس تاریخ پایه دهم ، یازدهم و دوازدهم
 
 
سرکار خانم کمالی 
 کسب رتبه اول در مسابقه ترتیل قرآن کریم
 
سرکار خانم حاجتی  
   کسب رتبه دوم در طراحی سوال درس محیط زیست و زیست
 
سرکار خانم زینت ساز
 
   کسب رتبه دوم در طراحی سوال درس منطق
سرکار خانم صالحی 
 
  مولف کتاب کمک آموشی اقتصاد و جامعه
 
سرکار خانم روحانی 
  مولف کتاب کمک آموزشی عربی
 
 
     
 
درج مطلب
 
مناسبت ها  
     
 
گوشه ای از نتایج درخشان دبیرستان دخترانه سپهر  
     
 
اخبار  
برگزاری آنلاین و غیر حضوری آزمون 9 اسفندگزینه دو
اطلاعیه شرایط ویژه برگزاری آزمون و ارزشیابی 9 اسفند گزینه دو
با توجه به شرایط ویژه برخی استان ها برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، آزمون و ارزشیابی 9 اسفند گزینه‌دو به صورت غیرحضوری برگزار می شود.
 
 

کلاسهای آنلاین در ایام تعطیلات و مرور درسها در ایام
📌📌📌 قابل توجه دانش آموزان 
 
جهت عقب نیفتادن از دروس و مرور مطالب ، کلاس ها به صورت آنلاین در گروه های واتساپ مربوط به هر درس طبق برنامه اعلام شده در زیر برگزار می گردد.
برنامه سه شنبه ۹۸/۱۲/۶
دهم ریاضی: 📚📚
فارسی: ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۲
دینی: مطابق با زمان اعلامی خانم کمالی
دهم تجربی: 📚📚
عربی : ساعت ۱۵ الی ۱۶:۳۰
شیمی: ۱۱:۳۰ الی ۱۳:۰۰
دینی: مطابق با زمان اعلامی خانم کمالی
دهم انسانی:📚📚
دینی: مطابق با زمان اعلامی خانم کمالی
فارسی: ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۲
عربی : ساعت ۱۴ الی ۱۵
 
یازدهم تجربی:
شیمی:۹ الی ۱۰.۳۰
زبان:۱۰.۳۰ الی۱۲
ریاضی:۱۲.۳۰ الی۱۴
 
یازدهم ریاضی:
شیمی: ۹الی۱۰.۳۰
حسابان : ۱۱الی۱۲.۳۰
زبان: ۱۲.۳۰ الی ۱۴
 
یازدهم انسانی:
زبان: ۹ الی ۱۰.۳۰
عربی : ۱۱ الی ۱۲.۳۰
فارسی : ۱۳ الی ۱۴.۳۰

نفرات برتر ترم اول
🌺نفرات برتر پایه دوزادهم تجربی🌺
نفر اول ⬅️ شاداب ورقی
نفر دوم ⬅️ ریحانه بیات
نفر سوم ⬅️ عسل الهیاری
پیشرفتی 🔸🔹 صبا خلیل الرحمان
🍁نفرات برتر پایه دوزادهم ریاضی🍁
نفر اول ⬅️ هلیا محسنی
نفر دوم ⬅️ فاطمه بهمنش و ملینا پویا
نفر سوم ⬅️ فرحناز عتیقی مقدم
پیشرفتی ها 🔹🔸 شهرزاد نوری و نگین کیایی
🌼نفرات برتر پایه یازدهم تجربی🌼
نفر اول ⬅️ زهرا آقایی 
نفر دوم ⬅️ نیکا امیرارجمندی
نفر سوم ⬅️ درسا قطبی
پیشرفتی ها 🔹🔸 زهرا سلیمانی، سبا اناری، محدثه سرانجام، درسا اسدی، هیوا کندری و ملیکا خاصا
🌸نفرات برتر پایه یازدهم ریاضی🌸
نفر اول  ⬅️ مرسده زیاری
نفر دوم  ⬅️ ستایش میرزاده
نفر سوم ⬅️ طاهره امیرقهاری
پیشرفتی ها 🔹🔸 آرمیتا فخرایی، هلیا هاشمی، آتنا حسین پور
🌷نفرات برتر پایه دهم ریاضی 🌷
نفر اول ⬅️ دنیا مصدقی فر
نفر دوم ⬅️ رکسانا رفعت
نفرات سوم ⬅️ ترانه رفعت و یلدا لقمان
پیشرفتی ها 🔹🔸 دلارام طراز منفرد و نیکا ثابت
💐نفرات برتر پایه دهم تجربی💐
نفر اول ⬅️ مهتا ولدان
نفر دوم ⬅️ ژینا کاظمی
نفرات سوم ⬅️ ستایش بنکدار و نسترن نظری
پیشرفتی ها 🔹🔸 نورسا مصلحت ، بنیتا احمدی زاده، سوگند علی موسی الرضا و نیایش نوری
🎋نفرات برتر پایه دهم انسانی🎋
نفر اول  ⬅️ ماهک طاهری
نفر دوم  ⬅️ عسل اجلالی
نفر سوم ⬅️ نازنین احمدزاده 
پیشرفتی 🔸🔹 هما فروزش

برگزیدگان پژوهش

برنامه امتحانات ترم اول
     
 
نقشه سایت